Nazwa: Trening IPSC L1
Termin: 2020.05.31 (dwie tury w godzinach 9:00-12:00 i 12:30-15:30)
Miejsce: Mątki koło Olsztyna    53.832293, 20.357455
Organizator: Warmiński Klub Strzelecki "10" Olsztyn
Kierownik treningu: Adam Minkowski
Kontakt: solarius@interia.pl
Ilość torów: 4
Minimalna ilość strzałów: około 125 (tylko długie tory)
Klasy sprzętowe: Production, Production Optic, Open, Standard, Classic, PCC
Kategorie zawodniczne: Junior, Regular, Senior, Super Senior, Lady
Ilość ćwiczących: 24 (4 squady po 6 osób) plus 12 osób na pre-treningu w sobotę
Przebiegi: Jeśli czas pozwoli, będzie można powtórzyć ostrzelanie poszczególnych torów.
Opłata za trening: 80 PLN, wyłącznie przelewem do 2020.05.28.
Dane do przelewu bankowego: 41 1160 2202 0000 0003 0761 2868

WARMIŃSKI KLUB STRZELECKI 10 w Olsztynie
UL. PIENIĘŻNEGO 18
10-003 OLSZTYN

Prosimy o wpisanie w tytule przelewu:
WKS10 Trening IPSC L1 2020.05.31, nazwisko imię, numer ćwiczącego
Pre-trening dla osób funkcyjnych: Chęć udziału proszę zgłaszać mailowo do kierownika teningu

Opłata za trening nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego, zarejestrowanego ćwiczącego.

Z powodów bezpieczeństwa na torze treningowym będą znajdowały się tylko osoby funkcyjne oraz z jedna osoba ćwicząca wywołana przez prowadzącego zajęcia.

Na obiekcie, należy pamiętać o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa: zachowaniu dystansu społecznego, obowiązku zasłaniania twarzy, obowiązkowej dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt oraz korzystaniu wyłącznie z własnego sprzętu treningowego. Osoby zapisane na drugą turę nie mogą pojawić się na strzelnicy przed godziną 12:15. Wszystkie potrzebne materiały treningowe (broń, amunicję, środki ochrony osobistej, maski itp.) osoby ćwiczące zapewniają sobie we własnym zakresie.


Wyniki overall

Wyniki połączone
 



LISTA ZAREJESTORWANYCH ĆWICZĄCYCH
 
Squad 1 (6/6) - start: 9:00 2020.05.31
Numer Imię i Nazwisko Klub Kategoria Klasa Factor Status
4 Tomasz Niedźwiecki WSS Jonkowo Senior Production Minor opłacone
5 Krzysztof Bladowski WSS Jonkowo Super Senior Production Minor opłacone
8 Adam Wardęcki WSS Jonkowo Regular Open Minor opłacone
9 Marcin Bienias WSS Jonkowo Regular Production Minor oczekuje
20 Andrzej Jaguszewski WKS 10 Regular Production Minor opłacone
25 Marcin Kemski WSS Jonkowo Regular Production Minor opłacone
Squad 2 (6/6) - start: 9:00 2002.05.31
Numer Imię i Nazwisko Klub Kategoria Klasa Factor Status
3 Jarek Różycki WKS10 Regular Production Minor prowadzący trening
12 Dariusz Fedorowski WKS 10 Regular Production Minor opłacone
13 JACEK CIOŁKOWSKI WKS10 Senior Production Minor opłacone
14 MARIUSZ SZYDŁOWSKI WKS 10 Regular Production Minor opłacone
16 Piotr Kawuza WKS 10 Regular Production Minor opłacone
23 Jarek Tokarczyk WKS10 Regular Production Minor opłacone
Squad 3 (6/6) - start: 12:30 2020.05.31
Numer Imię i Nazwisko Klub Kategoria Klasa Factor Status
11 Artur Matuszek WkS10 Regular Production Minor opłacone
15 Jacek Ostrzycki T.S. Gwardia Olsztyn Senior Production Minor opłacone
17 Piotr Surtel WKS 10 Regular Production Minor oczekuje
21 Mirosław Wielechowski WKS10 Senior Production Minor opłacone
24 Piotr Nowaczyk KS GARDA Regular Production Minor opłacone
27 Tomasz Bajerowski WKS 10 Super Senior Production Minor opłacone
Squad 4 (6/6) - start: 12:30 2020.05.31
Numer Imię i Nazwisko Klub Kategoria Klasa Factor Status
28 Łukasz Eidtner KS Snajper Mrągowo Regular Open Major opłacone
29 Michał Eidtner Garda Ostróda Regular Production Minor opłacone
34 Remigiusz Filipiak Ardea Regular Open Major oczekuje
35 Marcin Dudziński WKS FLOTA ELBLĄG Regular Standard Minor oczekuje
36 Andrzej Hoczyk KS Tarcza Starogard Regular Standard Minor oczekuje
37 Maciej Jarzabek Ardea Regular Open Minor oczekuje
Squad Pre trening 1 (6/6) - start: 14:00 2020.05.30
Numer Imię i Nazwisko Klub Kategoria Klasa Factor Status
1 Adam Minkowski WKS10 Regular Production Minor prowadzący trening
2 Ewa Warno-Pusch WKS 10 Regular Production Minor prowadzący trening
6 Wojciech Kaczmarek T. S. Gwardia Olsztyn Senior Production Minor opłacone
7 Ewa Kaczmarek T. S. Gwardia Olsztyn Regular Production Minor opłacone
18 Jacek Kicerman T. S. Gwardia Olsztyn Super Senior Production Minor opłacone
31 Jarosław Leoniec WKS 10 Regular Production Minor opłacone
Squad Pre trening 2 (7/6) - start: 14:00 2020.05.30
Numer Imię i Nazwisko Klub Kategoria Klasa Factor Status
10 Radosław Zaworski WSS Jonkowo Senior Open Major prowadzący trening
19 Robert Wasielewski WKS10 Regular Production Minor prowadzący trening
26 Kamil Kalinowski Bielik Dźwierzuty Regular Standard Major prowadzący trening
22 Andrzej Matracki WKS10 Regular Production Minor oczekuje
30 Marcin Tausiewicz Legia Warszawa Regular Open Major opłacone
32 Piotr Bilon Nieznany Regular Production Minor opłacone
33 Jarosław Tokarczyk Nieznany Regular Production Minor oczekuje